Дом Коттон

Для кожної пори року існує своя категорія ковдр. Такий поділ залежить від температури у квартирі та за вікном. Правильно підібрана ковдра дарує комфорт під час сну. До того ж, зміна ковдр по сезону, дозволяє зберегти їх первинний вигляд та властивості, якнайдовше. У цій статті експерти інтернет магазину "Дом Коттон" розкажуть про види ковдр для зими, літа та осені.

Зимові ковдри

Ковдра бежева зимова

У холодну пору року використовуються вироби з високим індексом теплоти. ІТ - це величина, що відображає щільність наповнювача та його теплозберігаючі якості. На етикетках ковдр її помічають сніжинками або зірочками. Так для зимових ковдр вона дорівнює 3 - 4. Це означає, що щільність набивання 300- 400 г/м.кв. Наповнювач силікон та його похідні (холлофайбер, нанофайбер, тінсулейт), вовна у чистому вигляді або з силіконом (шерстепон), пух водоплавної птиці.

У цих матеріалів високі теплоізоляційні властивості. Так тінсулейт та холлофайбер з успіхом застосовуються у виробництві зимового одягу. Пух та вовна захищають тварин від переохолодження взимку й свої якості вони передають наповнювачу. Чохол щільний, що захищає виріб від потрапляння пилу всередину. Для силіконових ковдр мікрофібра, а для вовняних та пухових, краще тік з бавовни.

Демісезонні ковдри

З назви зрозуміло, що ці вироби використовують у міжсезоння - восени та навесні. Вимоги до них відрізняються від тих ковдр, що ми застосовуємо взимку.

ІТ 2-3, щільність наповнювача 250-300 г / м.кв. Такі показники ідеальні для перших прохолодних осінніх ночей. Як матеріал для набивання застосовують силіконові волокна, вовну з силіконом та вовну з бавовною. Наповнювач, з невисокою щільністю добре проводить повітря, не викликає перегріву. Чохол шиють з синтетичних матеріалів: поліестер, мікрофібра та натуральних -- тік або ранфорс.

Літні ковдри

легка ковдра

Це категорія дуже тонких, що нагадують стьобані покривала, ковдр. Їх ІТ 1-2, а щільність 100-200г / м.кв. У складі переважають натуральні матеріали: бавовна та бамбук. Вони мають гарну теплопровідність й не створюють парниковий ефект. Також застосовується силікон. Найпрактичніші літні ковдри містять в наповнювачі натуральні та синтетичні волокна. Природні матеріали не стійкі до пошкоджень, а силіконові волокна додають стійкості до зношування та деформації. Ковдри з комбінованими наповнювачами можна прати вдома. Чистий натуральний склад від води псується, таку ковдру, краще віддати в хімчистку. Кращим матеріалом чохла для літньої ковдри вважаються бавовняні тканини ранфорс та тік. З синтетики, мікрофібра, максимально наближена за властивостями, до натуральних тканин, але більш практична.

За більш детальною консультацією ви завжди можете звернутися до консультантів нашого магазину.