В час, коли більшість покупок відбувається онлайн, важливо обрати магазин, якому довіряєш. З впевненістю можемо сказати: якщо потрібен інтернет-магазин домашнього текстилю в Дніпрі Україні, то ви зробили правильний вибір.

Ми заснували компанію у 2017 році, як доповнення до основної діяльності — прямих продажів текстилю для дому. З часом розвилися в магазин з асортиментом достатнім, щоб забезпечити основні потреби споживачів.

Наші переваги

  • Працюємо без посередників — офіційні дилери відомих виробників текстилю в Україні. Це впливає на формування ціни товару та його наявність на складі.
  • Постачальники продукції — фабрики, які мають високотехнологічне обладнання та працюють за стандартами європейських країн.
  • Свій склад — не потрібно чекати, коли виробник пошиє чи доправить продукцію до нас. Ваша покупка може бути додатково сфотографована та вислана на ваш телефон.
  • Комунікація продавець — покупець відбувається шляхом онлайн зв'язку на сайті. За потребою відвідувач магазину має змогу замовити зворотний дзвінок.
  • Наповнюємо каталог товарами, враховуючи попит та відгуки клієнтів. Тому обов'язково залишайте їх на сайті інтернет-магазину. Цим ви допоможете нам стати більш досконалими. Схвальні відгуки запевняють нас, що робимо все правильно. Та навпаки — негативні повідомлення стимулюють на усунення недоліків.
  • Доставлення по території України за участю основних компаній перевізників.
  • Акції, розпродажі сезоні та присвячені особливим датам. Наша головна постійна акція — зробіть покупку в інтернет-магазині «Дом Коттон» на 1000 гривень. Замовлення привезуть безкоштовно в Київ, Запоріжжя, Харків, Кривий ріг, Полтаву та інші населені пункти України.
  • Спосіб розрахунку та доставлення обираєте ви. Ми будемо сприяти, щоб якнайшвидше ваша покупка доїхала до місця призначення.

«Дом Коттон» — інтернет- магазин товарів для затишку у вашому домі

Як і ви ми неодноразово стикалися з неякісним покупками. Тому запровадили свою систему оцінки продукції фабрик. Спочатку випробовуємо її товар у своїй сім'ї. Якщо текстильні приналежності для дому витримують перевірку у нашому побуті, тоді укладаємо договір про співпрацю з компанією постачальником.

На жаль іноді зустрічаються випадки, коли товар не відповідає заявленим характеристикам та має недоліки. Для розв'язання цієї проблеми у нас є рішення. Кабмін України у наказі "Про захист прав споживачів" текстильні вироби визначає, як ті, що не підлягають поверненню та обміну. Але довіра покупців до нашої компанії — це те, чого ми прагнемо у своїй діяльності. Тому ви можете обміняти або повернути покупку в установленому порядку, протягом 14 днів з її моменту. Головна умова — виріб без слідів прання та використання, наявність бірки та непошкоджене пакування. Якщо не було виявлено фабричний недолік, повернення відбувається вашим коштом.

Інформація для гуртових покупців текстильних виробів для дому

Інтернет-магазин «Дом Коттон» у своєму каталозі представляє торгові марки України, (Вілюта, Селена, Тас, Marcel, Руно, Novita, Lanavitta), Білорусії (Зоряне сяйво, Білтекс, Блакіт), Туреччини (Karaca Home, Pupilla).

Пропонуємо умови, які вас задовольнять та сприятимуть подальшій співпраці.

Щоб отримати інформацію про деталі співробітництва зателефонуйте менеджеру магазину за номером телефону вказаному на сайті.

Переходьте до нашого каталогу та купуйте текстильні вироби для дому різного призначення: кухонні, для спальні, ванної кімнати, дитячої. Наші консультанти чекають ваш дзвінок.