Дом Коттон

Всім нам подобаються м'які, приємні речі, особливо, коли ними, ще й можна укритись ввечері перед телевізором. Зараз дуже популярні хутряні покривала з поліестеру, так званий "бамбук". Не згадати, звідки пішла ця назва, але вона прижилася й вже при слові “травичка” у нас виникає перед очима довгий ворс з м'яких волокон поліефіру. Експерт по домашньому текстилю магазину “Дом Коттон” розповість вам про те, як вибрати та правильно доглядати за покривалом, щоб його м'якість радувала  довго.

Особливості "бамбукових" покривал

Волокна поліефіру можуть приймати різні форми: порожнисті та повітряні, вони знаходяться всередині подушок й ковдр. Гладка поверхня стьобаних покривал й чохлів для спальної білизни складається з мікрофібри - теж поліестерового полотна. Так у виробах травичка, норка, плюш й фліс, основа одна, а зовнішній вигляд різний.

Покривала з довгим ворсом подобаються дорослим та дітям. Незвичайна фактура прикрасить спальню або вітальню, особливо якщо у кімнаті недостатньо тепла. Накинуте хутряне покривало на диван, зробить атмосферу по-справжньому домашньою.

покривало травичка на дивані

Залежно від довжини ворсу розрізняють кілька видів хутрових покривав "бамбук"

  • Травичка. Довгий ворс. Класичний вигляд з поверхнею, що нагадує траву у лузі.
  • Норка. Ворсинки середньої довжини. Їх розміщення одна до одної ближче, ніж у попереднього виду.
  • Альпи. Короткий ворс створює поверхню, схожу на плюш.

Те, що накидки складаються з синтетики, роблять їх практичними та доступними за ціною.

Не залишаться непоміченими й інші їх позитивні якості.

  1. Стійкість до пошкоджень. Потрібно докласти зусиль, щоб зіпсувати покривало зі штучного хутра. На відміну від натурального хутра та бамбука, йому вистачить звичайного прання. Штучну норку й Альпи вибирайте у кімнату до підлітків.
  2. Гіпоалергенні. Безумовна перевага речей з поліестеру - не сприяють розвитку алергічної реакції. Їх волокна інертні до органічних забруднень. У них не живе пиловий кліщ, а він є основною причиною алергії.
  3. Стійкість кольору. Синтетика добре піддається дії барвників. Покривало не втратить насиченість кольору з часом. Тому, крім м'якості та ніжності, вони привертають відтінками - від пастельних до яскравих: червоного, синього, зеленого. Мило  виглядають в інтер'єрі ніжні спокійні відтінки: персиковий, молочний, беж.
  4. Останнє, напевно найприємніше: під ним так приємно дрімати або просто загорнувшись пити чай. Вибираючи собі речі у оселю, ми хочемо, щоб вони створювали те почуття, яке можна виразити одним словом - "вдома". А хутряні покривала повністю виправдовують очікування - стильного та затишного предмету для оформлення інтер'єру.

Що треба знати, вибираючи покривало "бамбук"

покривало червоне норка

Так як ми давно продаємо ці вироби й завжди тримаємо зворотний зв'язок з нашими покупцями, то можемо дати вам поради щодо підбору накидки на ліжко.

Розмір - не завжди відповідає загальноприйнятим євро, двоспальному та полуторному. Все залежить від виробників та їх стандартів. Тому звертайте увагу зазначені на упаковці параметри. Можливо, 10 см. матимуть для вас вирішальне значення.

Довгий ворс може збирати пил. Не дивно, адже покривало для того й створено - захистити ліжко. Але якщо ви спите під ним, то періть покривало частіше.

У дитячу та у кімнату до підлітка краще вибрати штучне хутро з коротким ворсом. Діти приносять у ліжко їжу. Крихти та інше сміття можуть застрягати у довгих нитках.

Вироби з поліестеру не підійдуть для сну людям з підвищеним потовиділенням та проблемами з судинами.

 

Чи знаєте ви, як правильно доглядати за хутряним покривалом?

Поліестер простий в догляді, але все ж ми нагадаємо вам основні моменти, для довгої служби та збереження зовнішнього вигляду хутряного покривала.

  1. Після купівлі прання у прохолодій воді з невеликою кількістю засобу для прання.
  2. Далі перемо на 30-40 градусах (програма делікатна або синтетика).
  3. Віджимання на середніх обертах.
  4. Використовуйте гелі для прання. Невисока температура води не дасть розчинитися порошку повністю.
  5. Кондиціонер не бажано використовувати, так як може вийти, що ворс зіб'ється, особливо у травички.
  6. Сушити у приміщенні з припливом свіжого повітря, або на вулиці подалі від сонячних променів.
  7. Пишіть у коментарях, які поради щодо вибору та догляду виробів, ви хочете прочитати, Ми із задоволенням відповімо на ваші запитання. Підписуйтесь на сторінку Dom Cotton у Фейсбуці та будьте в курсі наших новин.