Читаєте цю статтю, значить у вас виникла необхідність покупки дитячої постільної білизни. Так само, як і ви, ми хочемо, щоб набір постілі для наших дітей був якісним. Зручним, красивим та при цьому витримував часті прання на високих температурах. Грунтуючись на своєму досвіді та відгуках наших покупців, ми вирішили написати статтю з відповідями на найпопулярніші питання батьків, для яких турбота про здоров'я дитини стоїть на першому місці.

Яка тканина для дитячого постільного краще

Постільна білизна з Незнайкой

Педіатри всього світу та відомий лікар Комаровський, рекомендують бавовну для дитячих речей, у якості основного матеріалу. Це зумовлено її гігієнічними характеристиками: структура волокон добре поглинає вологу та дає можливість вільній циркуляції повітря. Таким чином відбувається теплообмін. Волога з тіла переходить у матеріал, залишаючи шкіру сухою. Ці якості актуальні, для будь якого віку дитини, та особливо у ранньому дитячому та підлітковому.

Бавовна — сировина, яка є основою для бязі, ранфорса та сатину. Саме ці тканини, частіше за інших, зустрічаються у дитячих комплектах постільного. Що б не говорили про практичність синтетичних матеріалів, перевершити натуральні по комфорту й корисності їм не вдалося.

Бязь — зустрічається у багатьох виробників текстилю для спальні. Її популярність зрозуміла: недорога, міцна, з яскравими стійкими малюнками. Прання не завдасть клопоту. Особливих правил немає: звичайна повсякденна програма. Прасувати на максимальній позначці, що є перевагою, особливо у виробах для найменших дітей. Пар у поєднанні з високою температурою вбиває мікроби й таким способом ви знезаражуєте білизну.

Ранфорс — відрізняється від бязі плетінням та обробкою бавовняних ниток. Опустимо технологічні моменти. Тканина, що прийшла на заміну бязі тонша, але при цьому міцна. У ранфорса нитки тонкі, їх вміщається більше в одному квадратному сантиметрі полотна. Немає характерних для бязі вузликів на поверхні матеріалу. Легко прати, швидко сохне й прасувати простіше простого.

Сатин — плетіння та обробка ниток, відрізняється від попередніх тканин. Сатинова матерія більш гладка й приємна на дотик. Для дитячих комплектів використовують простий сатин (твил). Він доступний за ціною. Підійде навіть примхливим покупцям з чутливою шкірою. Добре піддається фарбуванню, не линяє. Прати краще на 40 градусах, щоб не зіпсувати ніжну тканину.

Як вибрати розмір постільної білизни в дитяче ліжечко

Постільний комплект для дітей з ведмедиками

Дитячий розмір постільної починається з комплектів для новонароджених. Ми радимо в маленьке ліжечко купити якнайбільше простирадл. Наволочка й ковдра навряд знадобляться в перший рік життя. Корисною буде покупка захисту бортиків ліжечка. Подушку не рекомендується використовувати до року, а ковдра буде постійно скидатися дитиною. З метою безпеки з їх застосуванням краще почекати. Краще одягти на дитину теплий комбінезон-чоловічок.

З року можна використовувати ковдру та спеціальну ортопедичну подушку. У цьому віці вже знадобиться набір постільної білизни з простирадлом на гумці.

  • Простирадло 100*150 см;
  • Підковдра 112*147 см;
  • Наволочка 60*60 см.

Для трирічних розміри постільної збільшуються разом з ліжечком:

  • Простирадло 120*60*10 см;
  • Підковдра 105*145 см;
  • Наволочка 40*60 см.

.

Шість років — важливий вік. Дитина стає школярем й для неї існують вже нові параметри. Підліткові комплекти підійдуть на односпальне та полуторне ліжко. Ви також можете купувати білизну для дорослих відповідно до цих розмірів:

  • Простирадло 150×215 см;
  • Підковдра 150*215 см;
  • Наволочка 50*70 см.

Як визначити якість постільної білизни в дитячу спальню

 

Гарантією якості у виборі текстилю для дому, вважається відомий виробник. Вклавши гроші в пошиття й рекламу білизни, він не буде ризикувати своїм ім'ям.

Склад тканини. Не секрет, що заради здешевлення в неї можуть додавати синтетику, або робити щільність нижче стандартної. В інтернеті складно визначити ці показники, тому попросіть менеджера магазину показати бірку на товарі. 

При отриманні комплекту, відкрийте пакування й понюхайте виріб. Аромат нової тканини ні з чим не сплутаєш. Неприємний хімічний, або запах цвілі повинен наштовхнути вас на думку про погану якість продукту та неналежні умови його зберігання.

Заходьте у наш каталог, обирайте красиву постільну білизну для малюків та дітей старшого віку. Візьміть в порадники головного покупця — дитину. Орієнтуючись на його смак, ви підберете білизну, яка гарантує солодкі й спокійні сни.